TEREZA

Bolestí pohybového aparátu, především našich zad trpí dnes velké procento lidí a nepříznivě ovlivňují naší náladu a omezují na životě.
Vím o čem mluvím, sama mám od raného dětství vadné držení těla a závodně jsem hrála 8 let mezinárodní házenou, v této době jsem poznala jakou úlevu přináší pro tělo masáž. Jaký relax a celkové zlepšení našeho stavu si můžeme prostřednictvím masáží dopřát, jejich účinky jsou doslova blahodárné. Proto jsem se rozhodla ke studiu masáží a terapií a jejich následné praxi.
Jsem trenérkou Tae-ba a vím, že jako protipól napětí musí přijít také uvolnění, aby vše bylo v rovnováze.Když budeme jen dřít a honit své tělo a svou mysl, nemůžeme očekávat jeho kladnou odezvu. Dřív nebo později, nám to dá náležitě najevo ať už v podobě špatné nálady, lokálních bolestí a nebo dokonce nemocí. V denním stresu dnešního světa bychom se měli umět také uvolnit. Není to však jen příjemné uvolnění a odstranění bolestí, které nám různé druhy masáží a terapií může přinést, ale i detoxikace a regenerace celého organismu, nevyjímaje dobrou náladu, dobrý pocit a pozitivní energii. A je na každém z nás jestli se rozhodne svému tělu a mysli pomoci.
Velice mě oslovilo pomáhat lidem v této oblasti, a proto jsem se rozhodla po letech v kanceláři, kdy jsem masáže dělala jen okrajově, změnit na své zaměstnání.
Pokud jste se rozhodli dát své tělo a ducha opět do pořádku, jsem tu pro Vás, abych Vám s tím pomohla a našli jsme společně správnou cestu.