Celotělová peelingová masáž

Máte na výběr ze dvou druhů:

Celotělová peelingová masáž - Zelený čaj, Aloe Vera, heřmánek a sůl z Mrtvého moře

Tělový peeling se zjemňujícími a zklidňujícími účinky obsahuje extrakty z Aloe Vera a heřmánku. Dále obsahuje extrakty ze zeleného čaje, které pomáhají v boji s volnými radikály a glycerin, který pomáhá udržovat pleť hladkou tím, že zadržuje vlhkost. Zanechává na pokožce pocit svěžesti, čistoty a hebkosti.

Celotělová peelingová masáž - Lotos, bambus a sůl z Mrtvého moře

Lufový tělový peeling zanechá pokožku hladší a svěží. Jemné složení s obsahem směsí rostlin vyhlazujících pokožku, která je tvořena drobnými kousky přírodního lufového vlákna, na minerály bohatým práškem z bambusu a semínky kiwi, které oživují a osvěžují pleť. Dále obsahuje výtažky z mučenky a exotického modrého lotosu, které jsou bohaté na antioxidanty, vitamíny A, B3, je bohatý na vitamin C a minerální látky. Navíc dodá pokožce krásnou čistou vůni.

Oba druhy tělového peelingu využívají drobná zrnka soli z Mrtvého moře, dodávají pokožce a celému tělu energii díky obsahu minerálů obsažených v soli z Mrtvého moře. Pravidelným používáním napomůžete cirkulaci. Peeling odstraňuje vrchní vrstvu odumřelých buněk. Obzvlášť efektivní je při použití na hrubé a ztvrdlé části těla jako jsou chodidla nebo lokty. Přidané přírodní oleje příjemně promastí vaši pokožku, ale přitom nezanechají mastný film na pokožce. Kombinace soli a přírodních olejů je ideální pro své povzbuzující účinky, protože krása a půvab ženy se nejvýrazněji odráží na pokožce. V nejspodnějších vrstvách pokožky uzrávají nové buňky, které se chtějí dostat na povrch, ale na své cestě často odumírají a pokožka se začíná pomalu, nerovnoměrně odloupávat. Proto je dobré tomuto procesu pomoci. Nepřekonatelným pomocníkem s okamžitým efektem je peeling.

Touto procedurou je manuální mechanický peeling, pomocí speciálních masérských technik, který je velmi účinný v boji proti vráskám, pupínkům, nerovnosti pokožky, barevným nedostatkům na kůži, celulitidě, dále na hrubou až šupinatou kůží. Po ošetření peelingem je pokožka okysličenější, nádherně prokrvená, vláčnější a na dotek naprosto hedvábná. Toto ocení každý, kdo si chce udržet nejen hedvábnou pokožku, ale také krásnou postavu bez strií a pomerančové kůže. Abrazivní částečky peelingového základu pokožku vyhladí a aktivují kolagen v kůži tak, aby prostoupil více k povrchu kůže a tím ji ještě více zpružnil a to na dlouhou dobu. Nakonec závěrečné ošetření speciálním tělovým mlékem, které pokožku ještě více hydratuje a zvláční. Tuto masáž doporučujeme absolvovat jednou za měsíc. Osvědčila se také několik dní před opalováním.

Peeling byl používán a velmi chválen již v dávných dobách a nic se na tomto zázraku nezměnilo dodnes. Díky peelingu budou póry Vaší pokožky osvobozeny od odumřelých buněk, pleť bude vypnutá, vyhlazená a struktura pleti bude hladší na povrch, zářivější a jemná na dotyk.


Bezprostředně před procedurou se doporučujeme neholit, aby kůže nebyla podrážděná.

Mám zájem o Celotělovou peelingovou masáž